O Firmie

Witamy na stronie DEWAX.


Firma DEWAX działa na rynku lakierów przemysłowych już od wielu lat, z sukcesem wypełniając misję dostarczania produktów jak najwyższej jakości. W ofercie posiadamy szeroki wybór lakierów do szkła, plastiku i świec. Nasze wyroby przygotowywane są pod okiem ekspertów posiadających ogromne doświadczenie w tworzeniu lakierów. Dzięki temu oraz najnowszym technologiom jakie stosujemy wytwarzając nasze produkty możemy poszczycić się wieloma sukcesami oraz dynamicznym rozwojem naszej firmy.

Oferujemy szeroką gamę kolorów, kierując się zadowoleniem klienta niemal codziennie powiększamy ich liczbę, dostosowując się do standardów i wymagań naszych kontrahentów. Z powodzeniem prowadzimy wymianę handlową z wieloma firmami na terenie całego kraju, a także za granicą. Naszym celem jest zapewnienie atrakcyjnych warunków współpracy.

Zapisz się do naszego newslettera już teraz, a otrzymasz darmowy Katalog Inspiracji MULTILAN !

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę DEWAX Sp. z o.o. z siedzibą w Dobrzycy ( 63-330 Dobrzyca), ul. Ostrowska 1, w celu wysyłki newslettera. Podanie powyższych danych jest dobrowolne. Odbiorcami moich danych mogą być zaufane podmioty współpracujące ze Spółką na podstawie zawartych umów o powierzenie przetwarzania danych. Zostałem/am poinformowana o prawie wycofania zgody w dowolnym momencie.

FreshMail.pl